Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Etiketin Modasını Üretiyor


Kaliteli etiket imalatı ve aksesuar tedariki ile sektörün hızla büyüyen firmalarından biri olan Label Fashion, İstanbul Merter’deki showroomunda faaliyetlerini sürdürüyor. İkitelli’deki tesisinde metal, deri ve kauçuk etiketlerde moda seçenekler üreten firmanın raflarında dar dokuma ürünleri ve fermuarlar da yer alıyor.
 Sektörün öncü üreticilerinden biri olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Label Fashion’ın sahibi Enes Denizhan, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Benim sektöre girişim 2013 yılında gerçekleşti. Bir genç girişimci olarak 2018 yılında kendi firmam Label Fashion’u kurdum. Şu anda İkitelli’deki tesisimiz ve Merter’deki mağazamızla sektöre hizmet veriyoruz. Müşteri portföyümüzde ihracatçı ve iç piyasaya hizmet veren hazır giyim firmaları yer alıyor. İstanbul dışında İzmir, Bursa ve Gaziantep’te de müşterilerimiz var. Çin’den ithalatımız da bulunuyor.”
Sektöre üç ana aksesuar çeşidiyle hizmet verdiklerini söyleyen Enes Denizhan: “Aksesuarlar, tamamlayıcılık, işlevsellik ve kimlik kazandıran yönleriyle hazır giyimde büyük rol oynuyor. Biz de Label Fashion olarak bu detayları dikkate alarak moda aksesuarlar üretiyoruz. Bu ürünlerden ilki etiketler. Etiket alanında deri, metal ve kauçuk seçeneklerini sunuyoruz. Bünyemizde yer alan lazer kesim birimimizle etiket üzerinde değişik efektler oluşturuyoruz. Şerit, balıksırtı ve lastik gibi dar dokumalar da ikinci ürün grubumuzda yer alıyor. Bu alanda taleplere hızlı terminlerle cevap veriyoruz. Üçüncü grupta yer alan metal, kemik ve naylon fermuarlarda da geniş stoklara sahibiz” dedi.
 Müşteri taleplerine dijital ortamdan da cevap verdiklerini ifade eden Denizhan, konuşmasını şöyle tamamladı: “Artık pandemi koşullarında dijital hizmetler daha da önem kazanmaya başladı. Biz de hazırladığımız web sitesi ve online katalog ile dijital ortamdan müşterilerimize hızla hizmet vermeye başladık. Artık işin başarısı çağın gelişmelerini hizmet ve üretime yansıtmaktan geçiyor. Yapacağımız teknolojik ve kurumsal yatırımlarla öncü üreticilerden biri olmayı hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2021-05-17