Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Desen Tül’den Şık Seçenekler

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Desen Tül’den Şık Seçenekler

Merter ve Fatih’teki mağazalarıyla sektöre hizmet veren Desen Tül Tekstil; tül, dantel ve gipürdeki yeni desenleriyle yeni sezona kaliteli seçenekler sunuyor. Üretimini Adapazarı’ndaki tesisinde gerçekleştiren Desen Tül Tekstil, özellikle flok, puanlı ve varak baskılı tüllerin yanı sıra pullu dantellerle de beğeni topluyor. Önümüzdeki süreçte dantel ithalatı yapmayı amaçladıklarını belirten Firma Sahibi Alaaddin Tanrıverdi, faaliyetleri ve Desen Tül’ün geçmişten günümüze geliş süreci hakkında şunları söyledi: “Desen Tül Tekstil, 1986 Yılında Sultanhamam’da kuruldu. Zaman içinde Fatih’e taşınan şirketimiz, iki yıl önce Merter’e açtığı showroomla hizmet kalitesini artırdı. Müşteri portföyünde kadın giyim, abiye giyim ve iç giyim üreticilerine yer veren Desen Tül, İran ve Orta Doğu Ülkeleri’ne ihracat da yapıyor.”

Yeni sezon için şık tül ve dantel desenleri hazırladıklarını ifade eden Alaaddin Tanrıverdi: “Biz sektöre dantel ve tül alanında geniş ürün seçeneğiyle hizmet veren bir üreticiyiz. İmalatımızı Adapazarı’ndaki tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Yeni sezon için flok, puanlı ve varak baskılı tüller ürettik. Sakallı dantel ve sakallı simli dantellerde de iddialıyız. Polyester mikro ve naylon likra dantellerimiz de büyük beğeni topluyor. Pullu danteller ile abiye kıyafetlere şıklık katıyoruz. Tüm tül çeşitlerine raflarımızda yer veriyoruz” dedi. Müşterilerine daha fazla katma değerli ürünler sunmak için ithalat yapmayı planladıklarını kaydeden Tanrıverdi, ileriye yönelik hedeflerini ise şöyle özetledi: “Merter’deki mağazamızı açalı iki yıl oldu ve bu mağazamız bize büyük getiri sağladı. Satışlarımızı nakit ile yapıyor olmamız, doların artış gösterdiği dönemde bize büyük bir avantaj sağladı. Şu anda özellikle tül alanında sektörün tanınan firmalarından biriyiz ve önümüzdeki süreçte dantel ithalatına başlayarak müşterilerimize katma değerli ve piyasada bulunmayan ürünler sunmayı hedefliyoruz.” 

Haber Merkezi - 2020-05-31


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66