Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Denim Etiketinde Profesyonel Çözüm

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Denim Etiketinde Profesyonel Çözüm

İhracatçı denim giyim üreticilerine sunduğu etkin aksesuar çözümleriyle sektörün tecrübeli firmaları arasında yer alan Erba Etiket, İstanbul’daki üç tesisinde üretimini sürdürüyor. Zamak ve pirinç düğme ile aksesuarda sektöre kaliteli seçenekler sunan firmanın ürün yelpazesinde karton ve deri etiketler de yer alıyor. Müşteri hizmetlerini Merter’deki mağazasında yürüten Erba Etiket, Belçika ve ABD’deki ofisleriyle de dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Müşteri portföylerini genişletmeyi hedeflediklerini belirten firma sahibi Zafer Korkmaz, faaliyetleri ve sektördeki geçmişleri hakkında dergimize şunları söyledi: “Erba Etiket, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Müşteri portföyümüzde ihracatçı denim, hazır giyim ve spor giyim üreticilerine yer veriyoruz. Şu anda Güngören, İkitelli ve Topkapı’daki tesislerimizde üretim yapıyoruz. ABD ve Belçika’daki ofislerimizle de dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz.”
Her sezona özel aksesuar koleksiyonları hazırladıklarını ifade eden Zafer Korkmaz, ürün yelpazeleri hakkında ise şöyle konuştu: “Erba Etiket ağırlıklı olarak denim aksesuarı alanında hizmet veren bir şirkettir. Zamak ve pirinçten ürettiği düğme rivet, kuşgözü ve çıtçıta kadar her türlü aksesuarda farkını ortaya koyan firmamız, talebe göre mineleme ve markalama işlemleri de yapıyor. Yine denim giyimde kullanılan hakiki ve suni deri etiketlerde de çözüm sunan Erba Etiket, karton ve dokuma etiketlerde de sektörden büyük talep görüyor.” Şu anda yaşanan salgın krizinden dolayı yatırım yapmanın mümkün olmadığını vurgulayan Fırıncı, konuşmasını şöyle tamamladı: “Bugün aksesuar işinde başarı, katma değerli bakış açısından geçiyor. Biz de Erba Etiket olarak bu durumu dikkate alarak işlerimizi yürütüyoruz. Önümüzdeki süreçte müşteri portföyümüzü artırmayı hedefliyoruz.
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66