Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Denim Aksesuarına Çözüm Sunuyor

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Denim Aksesuarına Çözüm Sunuyor

Denim giyim üreticilerine sunduğu aksesuar çözümleriyle sektörde tercih edilen firmalardan biri olan Gün Aksesuar, İstanbul Güngören’deki mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. Zamak, pirinç ve sactan üretilmiş düğme ile aksesuarda sektöre kaliteli seçenekler sunan firmanın ürün yelpazesinde karton ve deri etiketler de yer alıyor. Müşteri hizmetlerini yükseltmek için çalışmalarda bulunduklarını belirten firma sahibi Hazim Gün, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Gün Aksesuar, 2015 yılında Güngören’de kuruldu. Müşteri portföyünde ihracatçı denim giyim ve ayakkabı üreticilerine yer veren şirketimiz, uygun fiyat ve ürün kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlıyor. Ürün devamlılığıyla avantaj oluşturan Gün Aksesuar, tüm taleplere genç ve dinamik ekibiyle cevap veriyor.”

 Müşteri odaklı bir hizmet politikası izlediklerini kaydeden Hazim Gün, ürün yelpazeleri hakkında ise şu bilgileri verdi: “Gün Aksesuar ağırlıklı olarak metal aksesuar alanında hizmet veren bir firmadır. Zamak, pirinç ve sactan üretilmiş düğme rivet, kuşgözü ve çıtçıta kadar her türlü aksesuarda farkını ortaya koyan şirketimiz, talebe göre mineleme ve markalama işlemleri de yapıyor. Yine denim giyimde kullanılan hakiki ve suni deri etiketlerde de çözüm oluşturan Gün Aksesuar, deri, dokuma ve karton etiketler de tedarik ediyor.” Sektörde yaşanan durgunluğa dikkat çeken Gün: “Firma olarak sektörde geçirdiğimiz içinde sektörde tanınır hale geldik. Ancak son üç yıl tüm firmalar için büyümenin önüne geçen bir yıl oldu. Ne yazık ki, yatırımlar askıya alındı. Bu duruma bir de salgın hastalık eklendi. O nedenle bu yıl da çok parlak geçmeyecek düşüncesindeyim. Ancak piyasada bir hareketlenme yaşanırsa, daha merkezi konumda bir mağazaya taşınarak hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2020-11-07


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66