Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Barkodun Tecrübeli Üreticisi

Barkod alanında kaliteli üretimiyle tercih edilen firmalardan biri olan BK Etiket, İstanbul Bakırköy’deki tesisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Baskılı ve baskısız barkodlarda geniş tecrübesiyle üretim yapan firma, barkod yazıcılar da tedarik ediyor.
Önümüzdeki süreçte üretimlerine yatırım yapmayı amaçladıklarını belirten firma sahibi Bekir Kırıksız, BK Etiket’in faaliyetlerini şöyle anlattı: “Ben, sektöre bundan yaklaşık 15 yıl önce girdim. Kendi firmam BK Etiket’i ise 2016 yılında Bakırköy’de kurdum. Müşteri portföyünde ihracatçı hazır giyim üreticilerinin yanı sıra, ayakkabı ve kırtasiye sektörlerinin temsilcilerine yer veren şirketimiz, İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok şehrindeki müşterilerine hızlı şekilde hizmet veriyor. Uygun fiyatları ve dinamik hizmet yapısıyla tercih edilen firmamız, Azerbaycan’a ihracat da yapıyor.”
Geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet verdiklerini ifade eden Bekir Kırıksız: “Barkod işinde başarılı olmanız için çok yönlü hizmet vermelisiniz. Biz de BK Etiket olarak taleplere geniş bir yelpazede cevap veriyoruz. Baskılı ve baskısız barkodlarda iddialıyız. Bunun dışında leke-tamir-defo-etiketi, fiyat etiketi, beden etiketi, lazer etiketi, numara etiketi, kontrol etiketi ve nokta etiketleri de ürün çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Siparişe göre barkod yazıcılar da tedarik ediyoruz” dedi. Sektörde pazar payının sürekli daraldığına dikkat çeken Kırıksız, şu değerlendirmeyi yaptı: “Bugün tekstil ve hazır giyim eski hızında değil. Korona salgınından sonra işlerde daha da bir yavaşlama söz konusu. Bu yılın ikini yarısından sonra işlerde açılma olacağını tahmin ediyorum.”
Haber Merkezi - 2020-11-08