Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Atlas Düğmeden Güngören Mağazası


Düğme ve aksesuar alanında sektörde tercih edilen tedarikçilerden biri olan Atlas Düğme, İstanbul Güngören’e taşındığı mağazasıyla sektöre daha merkezi bir noktadan hizmet vermeye başladı. Polyester, plastik gibi her türlü düğmede profesyonel çözümler sunan firma, raflarında dar dokuma ve fermuar çeşitlerine de yer veriyor.


Yeni mağazalarıyla birlikte müşteri sayılarını artırmayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Cemil Özer, çalışmaları hakkında şunları söyledi: “Ben, yaklaşık 30 yıldır aksesuar sektöründeyim. Kendi firmam olan Atlas Düğme’yi ise 2015 yılında Sultangazi’de kurdum. 2020 yılının başında ise Güngören’e taşındık. Hazır giyimin birçok segmentine hizmet veren firmayız. İstanbul dışında Bursa, Denizli ve Gaziantep’te de müşterilerimiz bulunuyor.” Sektöre üç farklı ürünle hizmet verdiklerini ifade eden Cemil Özer: “Biz, işimizi daha çok düğme tedariki üzerinden yürüten bir şirketiz. Polyester, plastik, tahta, kokonat, metal gibi her türlü düğme raflarımızda yer alıyor. Lazer markalama ve boyama işlerini bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Dar dokuma alanında da kordon, lastik, balıksırtı ve jakarlı seçenekler sunuyoruz. Fermuar alanında da her talebe cevap veriyoruz” şeklinde ürün çeşitlerini özetledi..
 2021 yılı için çok net bir tahmin yapmanın kolay olmadığını kaydeden Cemil Özer, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “Mağazamızı 2020 yılının Mart Ayı’nda Güngören’e taşıdık. Ancak aynı dönemde başlayan pandemi nedeniyle zor bir sürece girdik. Bu zor döneme sektördeki tecrübemizle ayakta kaldık. Yeni yıl neler getirir bilemiyorum. Ancak salgının etkisi azalacak olursa, müşteri sayımızın artacağını tahmin ediyorum.”
Haber Merkezi - 2021-04-06