Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Amigrumi Aksesuarında Mir Kalitesi

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Amigrumi Aksesuarında Mir Kalitesi

Plastik aksesuar üretimi ve ithalatıyla sektörün tecrübeli firmalardan biri olan Mir Plastik, İstanbul Bayrampaşa’daki imalatını Tahtakale ve İSTOÇ’taki mağazalarından sektöre sunuyor. Plastik düğme ile boncuk, ahşap aksesuar, askı, örgü şişi, nakış kasnağı ve aksesuarlardaki imalatıyla sayılı üreticiler arasında yer alan firma, ponpon makinesi, hobi malzemeleri ve otantik ürünlerle hazır giyim ve aksesuar dışında kırtasiye, tuhafiye ve oyuncak gibi birçok sektöre de hizmet veriyor.
Örme bebek Amigrumi gözü gibi plastik aksesuar ve maske imalatıyla da farkını ortaya koyan şirket, forma, spor giyim, transfer baskı ve lazer baskı gibi birbirini tamamlayan üretim anlayışıyla dikkat çekiyor. Önümüzdeki süreçte internet satışlarına ağırlık vereceklerini belirten Firma Ortaklarından İzzeddin Demir, faaliyetleri ve sektördeki konumları hakkında şunları söyledi: “Mir Plastik, bir aile şirketi olarak 1997 yılında Bayrampaşa’da kuruldu. 2003 yılında Mercan ve 2016 yılında İSTOÇ’taki mağazalarımızı açarak firmamızın daha geniş müşteri bir portföyüne ulaşmasını sağladık. Türkiye’nin birçok iline hizmet vermekle birlikte Yunanistan ve Azerbaycan ve Makedonya ihracat da yapıyoruz. Hizmet çizgimizi tamamlayacak şekilde Çin’den düzenli ithalat yapıyoruz.”
Plastik aksesuarda üst kalitede üretim yaptıklarını ifade eden İzzeddin Demir: “Biz, işimize Bayrampaşa’da kurduğumuz plastik aksesuar tesisiyle başladık. Yaklaşık 1.000 metrekare kapalı alana kurulu tesisimizde plastik düğme, aksesuar, askı, boncuk, şiş, tığ, ponpon makinesi ve her çeşit ürünü imalatı yapıyoruz. Nakış kasnağında da her ebatta üretim gerçekleştiriyoruz. Nazar bocuklarında cam, plastik ve polyesterden yapılmış seçenekler sunuyoruz. Hobi malzemeleri, eğitim öncesi ürünler, abaküs ve birçok üründe yaptığımız üretim ve ithalat ile sektöre katkıda bulunuyoruz. İplik ve biye çeşitlerine de raflarımızda yer veriyoruz. Eva, makrame, köpük ve keçe gibi tamamlayıcı ürünler de tedarik ediyoruz. El çantası yapımında kullanılan plastik kanvaslardaki yeni modellerimiz büyük ilgi görüyor. Ayrıca Bayrampaşa’daki tesisimizde forma, spor giyim, transfer baskı ve lazer kesim alanındaki üretimlerimiz de devam ediyor” dedi. Yatırımlarını sektördeki gelişmelere göre yapacaklarını ifade eden Demir, ileriye yönelik hedeflerini ise şöyle özetledi: “Biz pandemi döneminde özel ürünlere yöneldik bunlardan biri örme bebek Ammigrumi plastik gözü ve diğeri de maskeler oldu. Bunlar bize önemli katkılarda bulundu. Tüm ürünlerimizi bu dönemde internet üzerinden daha da fazla satmaya başladık. Önümüzdeki dönemde de hem direkt hem de internet üzerinden yenilikler sunmaya devam edeceğiz.”
Haber Merkezi - 2020-11-29


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66