Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Aksesuarcılar Onlinede İkinci Buluşmaya Hazırlanıyor

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Aksesuarcılar Onlinede İkinci Buluşmaya Hazırlanıyor


Ülke ekonomisine yaklaşık 500 milyon dolarlık bir katkı sağlayan aksesuar sektörü Mayıs Ayı’nda ikinci sanal fuarına hazırlanıyor. Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD) tarafından düzenlenecek olan Tekstil Aksesuarları Sanal Fuarı, 25-27 Mayıs 2021 tarihleri arasında 6. Kez gerçekleştirilecek. 2020 Yılı’nın Kasım Ayı’nda gerçekleşmiş olan ilk sanal fuar da katılımcı ve ziyaretçilerden tam not almıştı.

Yurtdışı Markalara Odaklı Bir Fuar Olacak

Tekstil Aksesuarları Sanal Fuarı’na ilişkin olarak dergimize açıklama yapan KYSD Başkanı Murat Özpehlivan Yaklaşık 40 katılımcıyla hem yurtiçi, hem de yurtdışındaki markalara son koleksiyonlarını tanıtacaklarını belirtti. Murat Özpehlivan, etkinlik ile görüşlerini şöyle ifade etti: “KYSD olarak bu yıl 25-27 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 6.Tekstil Aksesuarları Sanal Fuarı www.trendinovasyon.com adresinde yeniden hayat bulacak. Sektör firmalarımızla hazır giyim ve moda profesyonellerini buluşturacağımız organizasyonda bu yıl, B2B alanında önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Katılımcı firmalarımız ziyaretçilere dair ulaşacakları anlık verilerle tam anlamıyla bir fuar konsepti yaşayacaklar. Özellikle yabancı ziyaretçiler noktasında önemli çalışmalarımız olacak. Trend alanları, özenle tasarlanmış ve en inovatif ürünlerle bezenmiş stantları, sektörel seminerleri ve çağın ötesinde geliştirilmiş dijital altyapısı ile yine küresel anlamda söz sahibi olacağımızı düşünüyoruz. Firmalarımız Pandeminin zorlukları ile mücadele ederken onlara ticari anlamda yeni bir soluk getirmek amacıyla kurgulanan bu organizasyon, sektörümüzün gelecek vizyonuna da önemli katkılar sunmaktadır. Bu anlamda bizleri bir araya getiren bu önemli etkinliğin başarılı olması adına yönetim kurulumuz ve fuar komitemiz olarak ciddi anlamda gayret gösterdiğimizi belirtmek isterim. Umuyorum sektörümüzün geleceğine miras bırakabileceğimiz kıymetli bir değer olarak sanal fuarımız katılımcılarımız adına da yıllar boyu sürecek ticari işbirliklerinin başlangıcı olur.”
Haber Merkezi - 2021-04-01


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66