Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

2021 İlkbahar Yaz Nakış TrendleriNakış trendleri alanında dünyanın önde gelen moda ofislerinden biri olan Reiner Knochel, 2021 İlkbahar Yaz Nakış Trendlerini derledi. Gunold iplikleriyle oluşturulan bu trendlerde çiçekli işlemeler öne çıkıyor. 2021 ilkbahar yaz koleksiyonu çok sayıda renkli çiçeklerle dolu olacak. Önümüzdeki sezon hercai menekşe gibi klasik çiçekler, parlak viskon ve özel efekt ipliklerden oluşan zengin seçeneklerle renkli buketler ve çiçekler şeklinde işlemelerde yer alacak.
Pastel Tonlar Geri Dönüyor:

2021 yazında pastel tonların geri dönüşüne tanık olacağız. Glowy serisinden karanlıkta parlayan pastel tonları kullanılarak mat bir görünümde gerçekleştirilen sade geometrik yapılar güçlü bir trend olmaya devam ediyor.
Damlayan Renkler:

Önümüzdeki sezon damlayan renklerin görünümü çok moda olacağa benziyor. Bu işlemede nakış iplikleri, ressamın paletinden yağ veya akrilik boya damlaması gibi kumaştan aşağı akıyor ...

Üç Boyutlu Efektler:

Üç boyutlu efektler günümüzün olmazsa olmazı. Bu işlemede hi-tech kumaşlar aşındırılmış nakışlarla farklı bir boyut kazanıyor. Parlak kırmızı tonlardaki mat efektli iplikler, ultra ince kumaşlarla bu trendde bir araya geliyor.Mavinin Tonları Yine Revaçta:

Mavinin tonları, Pantone’un 2020 Yılının renginden de esinlenerek 2021 yaz koleksiyonunda önemli bir rol oynayacak.Nakışlı Çemberler:

Nakışla işlenmiş iç içe daireler 2021 İlkbahar-Yaz nakış trendlerinin gözde işlemelerinden birini oluşturuyor. Bu işlemeler viskon iplik düz ve gölgeli tonlarla estetik görünümler oluşturuyor.
Haber Merkezi - 2023-02-14