Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

2021 İlkbahar Yaz Aksesuar Trendleri

2021 Yaz kıyafetlerinde kullanılacak olan aksesuarlar Şubat Ayı’nda Paris’te düzenlenen Premiere Vision Paris Fuarı’nda duyuruldu. Düğmeden etikete, etiketten fermuara kadar birçok aksesuardaki yeniliği sunan trend, aksesuar imalatçılarımız için önemli bir kaynak oluşturuyor.  2021 Yaz sezonunun kullanılan yeni tasarımlarla aksesuarlarda yeni bir görünüm ortaya çıkıyor. Yarı tonlarda kullanılan renkler, hoş zıtlıklar aksesuarlara farklı bir albeni getiriyor.


Dokunma İsteği:

Aksesuar bileşenleri, dokunulmak istiyor. Düğmeler, yumuşak hatlarıyla bu isteği uyandırıyor. Stres atmak için kullandığımız minik boncuklarla bezenmiş etiket ve kurdeleler ise hoş efektlerle donatılıyor.


Dairesel ve Çekicilik:

Bu temada aksesuarlar, yumuşak ve estetik. Hatlar, yuvarlak ve metalik aksesuarlar, küçük ve pastel tonlarda. Aksesuarların kıyafet üzerinde oluşturduğu görüntü, deniz dalgalarını andırıyor ve geometrik şekilde. Tahta ve korozo aksesuarlar, arabesk bir üslupla tasarlanıyor.
Gerçek Şeffaflık:

Aydınlığın şeffaflıkla tanımlandığı bu temada, kurdeleler kıyafet üzerinde adeta uçuyor. Gizli fermuarların kullanıldığı giysilerde düğmeler canlı renkleriyle fark ediliyor. Akıllı dokumalar, görünmeyen plastik aksesuarlarla birlikte kullanılıyor.


Sessiz Pırıltı:

Temada aksesuarlar üzerindeki parlaklık, biraz indirgenmiş. Gölgelerin oyununa tanık olduğumuz bu temada, aksesuarlar kusurlu güzelliği ifade ediyor. Düğmelerdeki mat geçişler ve pastel tonlardaki etiketler, giysilerde kullanılıyor. Fermuarlar, suluboya renklerindeki şeritler ile renkleniyor.


Asit Çevreye Sorumluluk:

Teknik özellikli malzemeler, çevresel sorumluluk kavramıyla tasarlanıyor. Dönüşümlü polyesterden üretilmiş düğmeler, jakarlı etiketlerle kullanıyor. Lazerli düğmeler ise zengin gölgelerle karşımıza çıkıyor. Biopolimerin kullanıldığı temada yüksek enerji yansıtan zincir, boncuk ve etiketler de dikkat çekiyor.


Güneşli Doğal Malzemeler:

Güneşi anımsatan bal rengi, aksesuarlar üzerinde parlıyor. Mineler, şurup rengi düğmeler ve metalik aksesuarlar yazlık kıyafetleri süslüyor. Saçaklar, ponponlar ve çanta saplarında kullanılan rafyalar, yazın tüm enerjisini ortaya koyuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız